uk pl ru
de cz sk
PikoMat HF-2200 - najwyższa europejska jakość, niespotykanie stabilna praca.
Zastosowanie wysokiej klasy maszyn daje doskonałe efekty na niemal każdym materiale.
PikoMat - jakość, trwałość, stabilna praca.
Profesjonalne doradztwo w zakresie efektywnego doboru wzornictwa.
PikoMat HF i HFE - indywidualne / unikatowe rozwiązania konstrukcyjne.
Pikowarki PikoMat - precyzja wykonania wg najnowszych technologii.

pl - PIKOWARKI ULTRADŹWIĘKOWE:

Oferujemy najlepsze na rynku pikowarki ultradźwiękowe (wysokoczęstotliwościowe) PikoMat HF-2200, nie mające porównania z powszechnie dostępnymi chimerycznymi seryjnymi maszynami chińskimi.

PikoMat HF-2200 to sztandarowy efekt naszego wieloletniego doświadczenia i pracy włożonej dla uzyskania pikowarki o trwałej konstrukcji i całkowicie stabilnej w działaniu. Doskonale dobrana i zestrojona elektronika zapewnia maszynie niespotykaną trwałość i stabilność pracy.

PikoMat HF-2200 to na tyle sprawdzona i dopracowana konstrukcja, że bez najmniejszej obawy dajemy Państwu roczną gwarancję na wszystkie elementy maszyny (również normalnie zużywające sie podczas eksploatacji).

Pikowarkę ultradźwiękową PikoMat HF o standardowej szerokości roboczej 2200mm możemy również zaoferować w wersji wąskiej - 1600mm, o oznaczeniu Pikomat HF-1600.

Pikowarki wysokoczęstotliwościowe to maszyny w których wzór odtwarzany jest matrycowo przez tzw. wałek wzorniczy. Nasze maszyny standardowo dostarczane są z dwoma wałkami wzorniczymi o wzorach wybranych przez Zamawiającego.

Wydajność tych maszyn jest kilkukrotnie większa niż w przypadku pikowarek niciowych, co wraz z brakiem konieczności stosowania nici pozwala na relatywnie niskie ceny usługi w połączeniu z jej najwyższą klasą (brak zrywów, problemów ze zbieżnością narożników itp.)

Zadbaliśmy też o możliwie wysoki komfort pracy, mający jednoznaczny wpływ na wydajność maszyny, a co za tym idzie stopę zwrotu Państwa inwestycji. Pikowarki ultradźwiękowe PikoMat są maszynami o najwyższym możliwym stopniu komfortu pracy. Nawet wymiany ciężkiego (250 kg) wałka wzorniczego może łatwo dokonać jedna osoba - korzystając z instalowanej seryjnie suwnicy i wyciągarki elektrycznej.

Naszym klientom oferujemy również pełne wsparcie techniczne (porady / szkolenia) oraz kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, choć w przypadku PikoMata HF-2200 (1600) po szkoleniu - w zasadzie cały serwis ogranicza sie do ewentualnych okresowych porad telefonicznych. Poza zupełnymi detalami są to maszyny praktycznie nie wymagające serwisowania.

Staramy się unikać serwisowania seryjnych chińskich pikowarek ultradźwiękowych, gdyż poza nielicznymi wyjątkami są niemożliwe do wyregulowania, a faktycznego serwisu wymagają kilka razy w tygodniu.

W ostatnich czasach wprowadziliśmy do naszej oferty kolejną maszynę ultradźwiękową w wersji "eco": PikoMat HFE-1600 - stanowiącą naszą odpowiedź na powszechne zainteresowanie maszynami tańszymi - jako rozsądną alternatywę dla źle pracujących maszyn chińskich. Z założenia jest to maszyna w nieco uproszczonej wersji (w porównaniu z modelami HF), jednakże skonstruowana zgodnie z naszym doświadczeniem, dla zapewnienia wymaganej stabilności działania oraz wysokiej efektywności i komfortu pracy. Charakterystycznym elementem tej maszyny jest naszej konstrukcji opatentowana bezsuwnicowa konstrukcja wyciągarki do wymiany wałków wzorniczych, jaką - póki Chiny nie skopiują - można znaleźć wyłącznie w maszynach PikoMat.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii każdego rodzaju pytań.

Na wszystkie nasze maszyny oferujemy łatwy do uzyskania leasing na dogodnych warunkach.