uk pl ru
de cz sk
PikoMat L2-96 - europejska jakość, wsparcie techniczne, pełny serwis.
PikoMat L2-96 - najpopularniejszy model pikowarki czółenkowej.
PikoMat L2-96 - rozwiązania typowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
PikoMat L2-96 - wszechstronne przeznaczenie, bogate wyposażenie do realizacji każdych zadań.

pl - PIKOWARKI CZÓŁENKOWE:

Maszyny czółenkowe stanowią najpopularniejszy rodzaj pikowarek niciowych. Według szacunków własnych stanowią one ponad 90% maszyn będących w użytku. Kolejnych kilka procent to pikowarki łańcuszkowe i jednoigłowe.

Powodem popularności tych maszyn jest ich uniwersalność oraz cena - niższa niż w przypadku maszyn łańcuszkowych.

Zaawansowane technologicznie, zbudowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów zapewniających trwałość i wyjątkową stabilność w pracy pikowarki PikoMat stanowią zdecydowanie najkonkretniejszą pozycję na rynku w swojej klasie cenowej: europejska konstrukcja, w której zaimplementowaliśmy najlepsze rozwiązania techniczno-konstrukcyjne zaobserwowane w kolejnych pojawiających się na rynku modelach czołowych europejskich producentów, a dodatkowo sprawdzone i potwierdzone praktycznie w czasie naszej wieloletniej - praktycznej i serwisowej - przygody z pikowarkami.

Decydując się na zakup pikowarki PikoMat otrzymujecie Państwo poza doskonale pracującą maszyną naszą wiedzę i doświadczenie. W większości przypadków profesjonalne wsparcie techniczne i możliwa do uzyskania wiedza praktyczna to drugie 50% Państwa sukcesu.

Maszyny czółenkowe oferujemy w każdych szerokościach roboczych: od 160cm do 300 cm, jednakże rzeczywiste wymagania współczesnego rynku skupione są niemal wyłącznie na szerokości około 240 cm.

PikoMat L2-96 (o szerokości roboczej 96 cali = 244 cm) jest naszym najlepiej sprzedającym się modelem czółenkowym. Maszyna o bardzo dobrych parametrach - stworzona dla usatysfakcjonowania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dla Państwa komfortu i klarowności oferty wszystkie nasze maszyny dostarczamy w wersji kompletnie wyposażonej - dla uniknięcia późniejszych problemów eksploatacyjnych, czy rozterek związanych z doborem niezbędnych elementów maszyny u osób nie mających doświadczenia w użytkowaniu pikowarek. Jeżeli zatem potrzebujecie Państwo pewnej w działaniu pikowarki z instalowanym seryjnie pełnym zestawem wymaganych funkcji i oprzyrządowania - PikoMat L2-96 (lub wersja trzyrzędowa: PikoMat L3-96) jest kompleksowym rozwiązaniem jakie sprosta wszystkim Państwa potrzebom, bez konieczności dokonywania skomplikowanych decyzji konfiguracyjnych.

Na Państwa życzenie udzielimy wszelkich dokładniejszych informacji.

Na wszystkie nasze maszyny oferujemy łatwy do uzyskania leasing na dogodnych warunkach. Zakup pikowarki bez VAT? - proszę pytać.